26 Haziran 2009 Cuma

Jotun Boya ile sesinin rengini keşfet!

Geliyor.. İkinci iş yolda.. Perakende Tasarım Konferansı'nda kullanıcı deneyimlerini görme şansı bulduk. Haftaya da internette yayındayız.

Gerisi www.jotun.com.tr'den :

14 Mayıs tarihinde Swissotel’de organize edilen ve geleceğin perakende ve tüketici trendlerinin konuşulduğu Perakende Tasarım Konferansı’nda tanıtılan Sesimin Rengi, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Sesinin rengini keşfetmek isteyen konferans katılımcıları Jotun Boya standını ziyaret ederek 5 saniye boyunca mikrofona konuşarak, şarkı söyleyerek ya da çeşitli ritimler tutarak seslerinin rengini öğrenme fırsatını yakaladılar. Katılımcılardan iddialı olanlar ise Sesimin Rengi Yarışması ile sesleriyle en fazla renk tonunu yakalamak için birbirleri ile kıyasıya rekabet ettiler. Günün sonunda en yüksek skoru yakalayan yarışmacı ise Jotun’un Evimi Jotun Boyasın hizmeti ile ücretsiz olarak evini hayalindeki renklerle boyatmaya hak kazandı.

Konferans konuşmacıları arasında yer alan dünyanın en ünlü müşteri ve trend uzmanlarından Jody Turner da sesinin rengini keşfetmek isteyenlerdendi. Sunumunda geleceğin müşterisi ve trendleri üzerinde duran Jody Turner, Sesimin Rengi’ni denedikten sonra renkleri kişiselleştiren Jotun Boya’nın son yılların en büyük trendi olan müşteri deneyimi oluşturma açısından çok başarılı bir çalışma oluşturmuş olduğunun altını çizdi. Büyük beğeni toplayan Sesimin Rengi’ne çok yakında www.sesiminrengi.com sitesinden online olarak ulaşarak siz de renginizi öğrenebilirsiniz.

1 yorum:

  1. Merhaba,
    www.evimiboya.com profesyonel ev boyama hizmeti veren firma olarak jotun ürünlerini sürekli kullanıyoruz.Teşekkürler jotun

    YanıtlaSil